400 000 €
1951 €/m²
Property 66143 photo 1
Property 66143 photo 2
Property 66143 photo 3
Property 66143 photo 4
Property 66143 photo 5
Property 66143 photo 6
Property 66143 photo 7
Property 66143 photo 8
Property 66143 photo 9
Property 66143 photo 10
Property 66143 photo 11
Property 66143 photo 12
Property 66143 photo 13
Property 66143 photo 14
Property 66143 photo 15
Property 66143 photo 16
Property 66143 photo 17
Property 66143 photo 18
Property 66143 photo 19
Property 66143 photo 20
Property 66143 photo 21
Property 66143 photo 22
Property 66143 photo 23
Property 66143 photo 24
Property 66143 photo 25
Property 66143 photo 26
Property 66143 photo 27
Property 66143 photo 28
Property 66143 photo 29
Property 66143 photo 30

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 3
  • Έτος κατασκευής: 1999
  • Αριθμός δωματίων: 7
  • Τυπος θέρμανσης: πετρέλαιο
  • Επίπεδα: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 3
  • Απόσταση από θάλασσα: 2300 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 110 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται 3-όροφη μονοκατοικία έκτασης 205 τ.μ στην Πιερία. Το ημιυπόγειο αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλονοκουζίνα, ένα ντούζ, μία αποθήκη. Το ισόγειο αποτελείται από σαλονοκουζίνα, ένα ντούζ. Ο 1ος όροφος αποτελείται από 3 υπνοδωμάτια, ένα μπάνιο. Η μονοκατοικία έχει διάταξη εμπρός. Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στο βουνό, στο δάσος.Διαθέτει έπιπλα, ηλιακό θερμοσίφωνα, τζάκι, κλιματιστικό, τέντες, θέση στάθμευσης, κήπο, γκαζόν, ψησταριά, γκαράζ, θέρμανση, συναγερμό, αποθήκη.

Τοποθεσία