Πωλείται - Μονοκατοικία 70 μ² στη Θεσσαλονίκη

Ελλάδα Θεσσαλονίκη Θεσσαλονίκη - Δήμος Άνω Πόλη Τσινάρι
Κατόπιν ζήτησης
Property 66140 photo 1
Property 66140 photo 2
Property 66140 photo 3
Property 66140 photo 4
Property 66140 photo 5
Property 66140 photo 6
Property 66140 photo 7

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 1970
  • Αριθμός δωματίων: 3
  • Τυπος θέρμανσης: άλλο
  • Κατασκευή: Παλαιά κατασκευή
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Απόσταση από θάλασσα: 3000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 12 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • Πρόσβαση

Περιγραφή

Πωλείται παλαιάς κατασκευής 1-όροφη μονοκατοικία έκτασης 70 τ.μ στη Θεσσαλονίκη. Σπίτι 2 υπνοδωμάτια, σαλόνι, μία κουζίνα, ένα μπάνιο. Η μονοκατοικία έχει διάταξη εμπρός. Προσφέρει θέα στην πόλη.Διαθέτει θέση στάθμευσης, κήπο, θέρμανση.

Πωλείται
500 000 € 1204 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60209
  • Εμβαδόν 415 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
255 000 € 3187 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62119
  • Εμβαδόν 80 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1850 m
Επένδυση Πωλείται
470 000 € 2000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62412
  • Εμβαδόν 235 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
132 000 € 2030 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62776
  • Εμβαδόν 65 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
300 000 € 967 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63101
  • Εμβαδόν 310 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
82 000 € 1051 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64819
  • Εμβαδόν 78 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
155 000 € 2066 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65171
  • Εμβαδόν 75 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Ενοίκιαση
από 1 450 € /ανα μήνα 5 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65597
  • Εμβαδόν 270 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
450 000 € 2250 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65612
  • Εμβαδόν 200 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
185 000 € 1480 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65679
  • Εμβαδόν 125 m²
  • Αριθμός δωματίων 4

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο