125 000 €
1136 €/m²
Property 66133 photo 1
Property 66133 photo 2
Property 66133 photo 3
Property 66133 photo 4
Property 66133 photo 5
Property 66133 photo 6
Property 66133 photo 7
Property 66133 photo 8
Property 66133 photo 9
Property 66133 photo 10
Property 66133 photo 11
Property 66133 photo 12
Property 66133 photo 13
Property 66133 photo 14
Property 66133 photo 15
Property 66133 photo 16
Property 66133 photo 17

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 1985
  • Χρονια κατασκευης : 2020
  • Αριθμός δωματίων: 3
  • Τυπος θέρμανσης: πετρέλαιο
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Απόσταση από θάλασσα: 35000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 55 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται 1-όροφη μονοκατοικία έκτασης 110 τ.μ στη Θεσσαλονίκη. Σπίτι 2 υπνοδωμάτια, σαλονοκουζίνα, ένα μπάνιο, μία αποθήκη. Η μονοκατοικία έχει διάταξη εμπρός. Προσφέρει πανοραμική θέα.Διαθέτει έπιπλα, ηλιακό θερμοσίφωνα, κλιματιστικό, τέντες, θέση στάθμευσης, κήπο, γκαζόν, ψησταριά, γκαράζ, θέρμανση, συναγερμό, αποθήκη. Το ακίνητο διαθέτει roof garden.

Τοποθεσία