850 000 €
2237 €/m²
Property 66082 photo 1
Property 66082 photo 2
Property 66082 photo 3
Property 66082 photo 4
Property 66082 photo 5
Property 66082 photo 6
Property 66082 photo 7
Property 66082 photo 8
Property 66082 photo 9
Property 66082 photo 10
Property 66082 photo 11
Property 66082 photo 12
Property 66082 photo 13
Property 66082 photo 14
Property 66082 photo 15
Property 66082 photo 16
Property 66082 photo 17
Property 66082 photo 18
Property 66082 photo 19
Property 66082 photo 20
Property 66082 photo 21
Property 66082 photo 22
Property 66082 photo 23
Property 66082 photo 24

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 3
  • Έτος κατασκευής: 2006
  • Αριθμός δωματίων: 6
  • Τυπος θέρμανσης: πετρέλαιο
  • Ενεργειακή κλάση: C
  • Επίπεδα: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 5
  • Απόσταση από θάλασσα: 7380 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 9 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται 3-όροφη μονοκατοικία έκτασης 380 τ.μ στην Αττική. Το ημιυπόγειο αποτελείται από ένα υπνοδωμάτιο, σαλονοκουζίνα, ένα ντούζ. Το ισόγειο αποτελείται από σαλόνι, μία κουζίνα, ένα WC, ένα γραφείο. Ο 1ος όροφος αποτελείται από 3 υπνοδωμάτια, 3 μπάνια. Η μονοκατοικία έχει πρόσοψη διπλής διάταξης. Προσφέρει πανοραμική θέα στο βουνό.Διαθέτει τζάκι, θέση στάθμευσης, κήπο, ανελκυστήρα, θέρμανση, συναγερμό, αποθήκη.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Σε ένα από τα πιο προνομιακά και ήσυχα σημεία του Πικερμίου, διατίθεται προς πώληση μια εξαιρετική πολυτελής μονοκατοικία 380 τ.μ., χτισμένη σε γωνιακό και διαμπερές οικόπεδο 760 τ.μ., που συνδυάζει ιδανικά την ηρεμία της εξοχής με την άμεση πρόσβαση στις καθημερινές ανάγκες. Η κατοικία κατασκευάστηκε το 2006 με υψηλής ποιότητας υλικά και ιδιαίτερη προσοχή στη λεπτομέρεια, προσφέροντας άνεση, λειτουργικότητα και υψηλή αισθητική σε κάθε χώρο.

Το ακίνητο αναπτύσσεται σε τρία επίπεδα — ημιυπόγειο, ισόγειο και 1ο όροφο — και διαθέτει φωτεινού και ευρύχωρους χώρους, ιδανικούς για οικογένειες ή απαιτητικούς επαγγελματίες που αναζητούν ποιότητα ζωής και ιδιωτικότητα. Η κατοικία βρίσκεται σε άριστη κατάσταση, χωρίς να απαιτούνται επιπλέον επενδύσεις ή εργασίες ανακαίνισης, ενώ προσφέρει ανεμπόδιστη θέα στο βουνό, όμορφα διαμορφωμένο κήπο και απόλυτη ησυχία.

• Ημιυπόγειο: Σαλοκουζίνα, 1 υπνοδωμάτιο, 1 μπάνιο με ντουζ

• Ισόγειο: Ευρύχωρο σαλόνι, ανεξάρτητη κουζίνα, 1 WC

• 1ος όροφος: 1 master bedroom με ιδιωτικό μπάνιο, 2 υπνοδωμάτια, 2 μπάνια