55 000 €
100 €/m²
Property 66042 photo 1
Property 66042 photo 2
Property 66042 photo 3

Χαρακτηριστικά

  • Συντελεστής δόμησης: 0,6
  • Απόσταση από θάλασσα: 3000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 120 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται περιφραγμένη γη έκτασης 545 μ² στην Πιερία. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Υπάρχει δυνατότητα απόκτησης άδειας οικοδόμησης. Δυνατότητα οικοδόμησης 327 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στο βουνό.

Πωλείται
70 000 € 60 000 € 15 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 19643
  • Εμβαδόν 4000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 800 m
Πωλείται
70 000 € 269 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 21579
  • Εμβαδόν 260 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5500 m
Πωλείται
75 000 € 438 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 22280
  • Εμβαδόν 171 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7500 m
Πωλείται
65 000 € 74 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 25701
  • Εμβαδόν 875 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 250 m
Πωλείται
80 000 € 93 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 28740
  • Εμβαδόν 852 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 600 m
Πωλείται
75 000 € 86 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 30614
  • Εμβαδόν 870 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 11000 m
Πωλείται
80 000 € 153 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 30759
  • Εμβαδόν 520 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8000 m
Πωλείται
70 000 € 10 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 31018
  • Εμβαδόν 7000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
65 000 € 32 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 31080
  • Εμβαδόν 2000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7000 m
Πωλείται
70 000 € 14 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32071
  • Εμβαδόν 5000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 700 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο