145 000 €
26 €/m²
Property 65832 photo 1

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 2000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 62 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 5500 μ² στην Κασσάνδρα. Υπάρχει δυνατότητα απόκτησης άδειας οικοδόμησης. Δυνατότητα οικοδόμησης 200 μ².

Πωλείται
210 000 € 68 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 9811
  • Εμβαδόν 3050 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 210 m
Πωλείται
213 000 € 53 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 9903
  • Εμβαδόν 4000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Πωλείται
200 000 € 166 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 10593
  • Εμβαδόν 1200 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 600 m
Πωλείται
200 000 € 33 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 11118
  • Εμβαδόν 6000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 600 m
Πωλείται
150 000 € 18 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 11941
  • Εμβαδόν 8000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1200 m
Πωλείται
120 000 € 36 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 14153
  • Εμβαδόν 3300 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 850 m
Πωλείται
190 000 € 59 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 14627
  • Εμβαδόν 3171 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 350 m
Πωλείται
200 000 € 12 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 16365
  • Εμβαδόν 15400 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2200 m
Πωλείται
120 000 € 100 000 € 8 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 18458
  • Εμβαδόν 11142 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2500 m
Πωλείται
120 000 € 209 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 19631
  • Εμβαδόν 574 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο