Πωλείται - Γη 8000 μ² στην Κασσάνδρα

Ελλάδα Μακεδονία Χαλκιδική Κασσάνδρα Σανή
140 000 €
17 €/m²
Property 2721 photo 1
Property 2721 photo 2
Property 2721 photo 3
Property 2721 photo 4
Property 2721 photo 5
Property 2721 photo 6

Χαρακτηριστικά

  • Παραλία: песчанный пляж со множеством голубых флагов
  • Απόσταση από θάλασσα: 800 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 73 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται αγροτεμάχιο εμβαδού 8.000 τ.μ στη δυτική χερσόνησο του ακρωτηρίου Κασσάνδρα Χαλκιδικής. Βρίσκεται σε λόφο και έχει θέα στα βουνά και το πευκοδάσος. Δυνατότητα δόμησης 200 τ.μ. ζωτικού χώρου. Κοντά στο σημείο υπάρχει δρόμος με άσφαλτο με εύκολη πρόσβαση σε όλη τη χερσόνησο της Κασσάνδρας. Διαθέτει παροχή νερού και ηλεκτρικού ρεύματος. Στα 800 μέτρα βρίσκεται μια αμμώδης παραλία με πεντακάθαρη θάλασσα. Όχι πολύ μακριά από την περιοχή υπάρχουν ιδιωτικές κατοικίες και το πιο διάσημο ξενοδοχειακό συγκρότημα με τη δική του μαρίνα όπου μπορείτε να αφήσετε το σκάφος σας.

Πωλείται
120 000 € 141 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 30288
  • Εμβαδόν 846 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
150 000 € 74 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 30916
  • Εμβαδόν 2002 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2500 m
Πωλείται
130 000 € 38 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 31751
  • Εμβαδόν 3419 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
160 000 € 347 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32196
  • Εμβαδόν 460 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 600 m
Πωλείται
140 000 € 32 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32291
  • Εμβαδόν 4300 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 300 m
Πωλείται
120 000 € 60 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32533
  • Εμβαδόν 2000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 250 m
Πωλείται
140 000 € 14 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33746
  • Εμβαδόν 9880 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2950 m
Πωλείται
130 000 € 32 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34948
  • Εμβαδόν 4000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 300 m
Πωλείται
120 000 € 24 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 35514
  • Εμβαδόν 5000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
135 000 € 56 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 35950
  • Εμβαδόν 2380 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο