132 000 €
2276 €/m²
Property 65529 photo 1
Property 65529 photo 2
Property 65529 photo 3
Property 65529 photo 4
Property 65529 photo 5
Property 65529 photo 6
Property 65529 photo 7
Property 65529 photo 8
Property 65529 photo 9
Property 65529 photo 10
Property 65529 photo 11
Property 65529 photo 12
Property 65529 photo 13
Property 65529 photo 14
Property 65529 photo 15
Property 65529 photo 16
Property 65529 photo 17
Property 65529 photo 18
Property 65529 photo 19
Property 65529 photo 20
Property 65529 photo 21

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 3
  • Έτος κατασκευής: 1971
  • Έτος ανακαίνισης: 2025
  • Αριθμός δωματίων: 2
  • Τυπος θέρμανσης: ηλεκτρικό
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Απόσταση από θάλασσα: 2000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 17 χλμ

Υπηρεσίες

  • Διπλά τζάμια
  • εσωτερικη σκαλα

Περιγραφή

Πωλούνται 2 ισόγεια loft διαμερίσματα 29 τ.μ. έκαστο – Αμπελόκηποι, Θεσσαλονίκη

✔ Πολύ κοντά σε στάση λεωφορείου και μόλις 15 λεπτά από το κέντρο της Θεσσαλονίκη.

✔ Πλήρως επιπλωμένα & εξοπλισμένα

✔ Υψηλής ποιότητας υλικά ανακαίνισης

✔ Έτοιμα προς εκμετάλλευση

🔹 Ιδανική επενδυτική ευκαιρία

Δυνατότητα μίσθωσης από 400€ – 450€ το καθένα.

Εκτιμώμενη ετήσια απόδοση κοντά στο 8% και απόσβεση περίπου στη 12ετία.

Κατάλληλα για μακροχρόνια ή βραχυχρόνια μίσθωση.

Πωλείται
117 000 € 3545 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64761
  • Εμβαδόν 33 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 64848
  • Εμβαδόν 42 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
170 000 € 3269 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64870
  • Εμβαδόν 52 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
158 000 € 2051 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64912
  • Εμβαδόν 77 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
128 000 € 2560 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64929
  • Εμβαδόν 50 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Αποκλειστικός Πωλείται
110 000 € 3928 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64930
  • Εμβαδόν 28 m²
  • Αριθμός δωματίων 1
Πωλείται
143 000 € 2344 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64950
  • Εμβαδόν 61 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
125 000 € 1785 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64966
  • Εμβαδόν 70 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
140 000 € 3888 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65006
  • Εμβαδόν 36 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
148 000 € 2276 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65018
  • Εμβαδόν 65 m²
  • Αριθμός δωματίων 2

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο