128 000 €
2560 €/m²
Property 64929 photo 1
Property 64929 photo 2
Property 64929 photo 3
Property 64929 photo 4
Property 64929 photo 5
Property 64929 photo 6
Property 64929 photo 7

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 1975
  • Έτος ανακαίνισης: 2023
  • Αριθμός δωματίων: 3
  • Τυπος θέρμανσης: ηλεκτρικό
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Απόσταση από θάλασσα: 5000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 7 χλμ

Υπηρεσίες

  • ανελκυστήρας
  • Αποθήκη
  • Διπλά τζάμια

Περιγραφή

Πωλείται διαμέρισμα έκτασης 50 τ.μ στη Θεσσαλονίκη. Το διαμέρισμα βρίσκεται στο ημιόροφο και αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλόνι, μία κουζίνα, ένα ντούζ, μία αποθήκη. Το διαμέρισμα έχει διάταξη εμπρός. Διαθέτει κλιματιστικό, τέντες, ανελκυστήρα, θέρμανση, αποθήκη.

Τοποθεσία