140 000 €
3889 €/m²
Property 65006 photo 1
Property 65006 photo 2
Property 65006 photo 3
Property 65006 photo 4
Property 65006 photo 5
Property 65006 photo 6
Property 65006 photo 7
Property 65006 photo 8
Property 65006 photo 9
Property 65006 photo 10
Property 65006 photo 11
Property 65006 photo 12
Property 65006 photo 13
Property 65006 photo 14
Property 65006 photo 15
Property 65006 photo 16
Property 65006 photo 17
Property 65006 photo 18
Property 65006 photo 19

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 5
  • Έτος κατασκευής: 1971
  • Έτος ανακαίνισης: 2025
  • Αριθμός δωματίων: 2
  • Τυπος θέρμανσης: αέριο
  • Ενεργειακή κλάση: B
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Απόσταση από θάλασσα: 500 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 15 χλμ

Υπηρεσίες

  • ανελκυστήρας
  • Πρόσβαση
  • Διπλά τζάμια

Περιγραφή

Πωλείται διαμέρισμα έκτασης 36 τ.μ στη Θεσσαλονίκη. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον τρίτο όροφο και αποτελείται από ένα υπνοδωμάτιο, σαλονοκουζίνα, ένα ντούζ. Το διαμέρισμα έχει διάταξη εμπρός. Προσφέρει θέα στην πόλη.Διαθέτει έπιπλα, κλιματιστικό, ανελκυστήρα, θέρμανση, συναγερμό.

Τοποθεσία