Property 64870 photo 1
Property 64870 photo 2

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 8
  • Έτος κατασκευής: 2027
  • Αριθμός δωματίων: 2
  • Τυπος θέρμανσης: αέριο
  • Κατασκευή: Υπό κατασκευή
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Απόσταση από θάλασσα: 800 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 20 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • ανελκυστήρας
  • Πρόσβαση
  • Διπλά τζάμια

Περιγραφή

Πωλείται υπό κατασκευή διαμέρισμα έκτασης 52 τ.μ στη Θεσσαλονίκη. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον πέμπτο όροφο και αποτελείται από ένα υπνοδωμάτιο, σαλονοκουζίνα, ένα ντούζ. Το διαμέρισμα έχει διάταξη εμπρός. Διαθέτει θέση στάθμευσης, ανελκυστήρα, θέρμανση.

Πωλείται
176 000 € 2022 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59872
  • Εμβαδόν 87 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
179 000 € 2057 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59874
  • Εμβαδόν 87 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
185 000 € 3189 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59881
  • Εμβαδόν 58 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
182 000 € 1895 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59890
  • Εμβαδόν 96 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
160 000 € 1882 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60567
  • Εμβαδόν 85 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
173 000 € 2337 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60995
  • Εμβαδόν 74 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
175 000 € 3181 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 61716
  • Εμβαδόν 55 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
165 000 € 154 000 € 3019 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 61925
  • Εμβαδόν 51 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
173 000 € 4552 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62011
  • Εμβαδόν 38 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
160 000 € 2133 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62347
  • Εμβαδόν 75 m²
  • Αριθμός δωματίων 3

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο