1 500 000 €
7500 €/m²
Property 65411 photo 1
Property 65411 photo 2
Property 65411 photo 3
Property 65411 photo 4
Property 65411 photo 5
Property 65411 photo 6
Property 65411 photo 7
Property 65411 photo 8
Property 65411 photo 9

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 2026
  • Αριθμός δωματίων: 7
  • Επίπεδα: 2
  • Bathrooms: 6
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 7
  • Απόσταση από θάλασσα: 3300 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 20 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται – Σύγχρονη Βίλα 6 Υπνοδωματίων με Ιδιωτική Πισίνα στην Αγριάνα Χερσονήσου

Σε προνομιακή τοποθεσία στην Αγριάνα Χερσονήσου, μόλις 5 λεπτά με το αυτοκίνητο από τη θάλασσα και 5 λεπτά από το κέντρο της Χερσονήσου, διατίθεται προς πώληση σύγχρονη βίλα υψηλών προδιαγραφών, που συνδυάζει πολυτέλεια, άνεση και ιδιωτικότητα.

Η κατοικία αναπτύσσεται σε δύο επίπεδα, με μοντέρνο αρχιτεκτονικό σχεδιασμό και άριστη σύνδεση εσωτερικών και εξωτερικών χώρων, ιδανική τόσο για ιδιωτική χρήση όσο και για επενδυτική εκμετάλλευση.

Χαρακτηριστικά Ακινήτου:

  • 6 ευρύχωρα υπνοδωμάτια, όλα με ιδιωτικό WC/ντους
  • Επιπλέον WC επισκεπτών
  • Ενιαίος χώρος σαλονιού, κουζίνας & τραπεζαρίας
  • Πλήρως εξοπλισμένο γυμναστήριο
  • Πλυσταριό
  • Βοηθητικοί χώροι & αποθήκες σε ισόγειο και όροφο
  • Ιδιωτική πισίνα
  • Εξωτερικοί χώροι χαλάρωσης
  • Ιδιωτικός χώρος στάθμευσης

Διαρρύθμιση:

  • Ισόγειο:
  • 4 υπνοδωμάτια με ιδιωτικά μπάνια, WC επισκεπτών, ενιαίος χώρος καθιστικού–κουζίνας–τραπεζαρίας, πλυσταριό, με άμεση πρόσβαση στην πισίνα και τον εξωτερικό χώρο.
  • Όροφος:
  • 2 υπνοδωμάτια με ιδιωτικά μπάνια, γυμναστήριο και επιπλέον βοηθητικοί / αποθηκευτικοί χώροι.

Τοποθεσία:

  • Θάλασσα: 5 λεπτά
  • Χερσόνησος: 5 λεπτά
  • Αεροδρόμιο Ηρακλείου: 19 χλμ

Αποτελεί ιδανική επιλογή για μόνιμη κατοικία, εξοχική κατοικία πολυτελείας ή επενδυτικό ακίνητο, σε ήσυχη περιοχή με εύκολη πρόσβαση σε παραλίες, υπηρεσίες και βασικούς οδικούς άξονες.

Πωλείται
1 700 000 € 2881 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39168
  • Εμβαδόν 590 m²
  • Αριθμός δωματίων 11
Πωλείται
1 280 000 € 3224 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40537
  • Εμβαδόν 397 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1300 m
Πωλείται
1 386 000 € 4137 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41224
  • Εμβαδόν 335 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 13000 m
Πωλείται
1 500 000 € 7614 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42669
  • Εμβαδόν 197 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
2 200 000 € 11000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45258
  • Εμβαδόν 200 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
1 900 000 € 7037 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45281
  • Εμβαδόν 270 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
2 000 000 € 1 493 000 € 3317 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45997
  • Εμβαδόν 450 m²
  • Αριθμός δωματίων 10
Πωλείται
1 300 000 € 5416 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46720
  • Εμβαδόν 240 m²
  • Αριθμός δωματίων 9
Πωλείται
1 850 000 € 5441 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47645
  • Εμβαδόν 340 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
2 000 000 € 8000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48612
  • Εμβαδόν 250 m²
  • Αριθμός δωματίων 4

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο