Κατόπιν ζήτησης
Property 65391 photo 1
Property 65391 photo 2
Property 65391 photo 3
Property 65391 photo 4
Property 65391 photo 5

Χαρακτηριστικά

  • Όροφος: Ισόγειο
  • Χρονια κατασκευης : 2025
  • Αριθμός δωματίων: 3
  • Τοποθέτηση: 57
  • Τυπος θέρμανσης: ηλεκτρικό
  • Τύπος δαπέδου: tiles, wood
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Απόσταση από θάλασσα: 3000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 35 χλμ

Υπηρεσίες

  • Golden Visa

Περιγραφή

Πωλείται διαμέρισμα έκτασης 57 τ.μ στην Αθήνα. Το διαμέρισμα βρίσκεται στο ισόγειο και αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλονοκουζίνα, ένα μπάνιο. Το διαμέρισμα έχει διάταξη εμπρός. Διαθέτει ηλιακό θερμοσίφωνα, κλιματιστικό, θέρμανση, συναγερμό.

Ισόγειο Διαμέρισμα Ολόκληρου Ορόφου

70 τ.μ. σε Κεντρικό Σημείο της Νέας Κόσμου

Ιδανικό για Golden Visa & Επενδυτική Αξιοποίηση

Αυτό το σύγχρονο ισόγειο διαμέρισμα 70 τ.μ., που καταλαμβάνει ολόκληρο τον όροφο, βρίσκεται σε εξαιρετικά κεντρική τοποθεσία στη Νέα Κόσμο, συνδυάζοντας λειτουργικότητα, άνεση και ισχυρό επενδυτικό δυναμικό. Η ανοιχτή διάταξη και οι μεγάλοι χώροι προσφέρουν αίσθηση ευρυχωρίας και άνεση στην καθημερινή ζωή.

Η κατοικία ξεκινά με έναν ανοιχτό χώρο κουζίνας – σαλονιού – τραπεζαρίας, που μαζί με τον διάδρομο φτάνει συνολικά τα 30 τ.μ., οδηγώντας στα δύο υπνοδωμάτια και το μοντέρνο μπάνιο 6 τ.μ.

🏡 Η Κατοικία

Εσωτερικά Χαρακτηριστικά

  • Συνολική επιφάνεια: 70 τ.μ.
  • Ανοιχτός χώρος κουζίνας, καθιστικού και τραπεζαρίας + διάδρομος: 30 τ.μ.
  • 2 υπνοδωμάτια:
    • 10 τ.μ.
    • 13 τ.μ.
  • Εντοιχισμένες ντουλάπες σε κάθε υπνοδωμάτιο
  • Μοντέρνο μπάνιο 6 τ.μ.
  • Ολόκληρος όροφος για ιδιωτικότητα και ανεξαρτησία

🌿 Άνεση & Διαρρύθμιση

  • Καλοσχεδιασμένοι χώροι που αξιοποιούν πλήρως τα τετραγωνικά
  • Ευρύχωροι κοινόχρηστοι χώροι που εξασφαλίζουν άνετη κυκλοφορία
  • Ιδανικό τόσο για ιδιοκατοίκηση όσο και για εκμετάλλευση

🌍 Πλεονεκτήματα Τοποθεσίας – Νέα Κόσμος

Η περιοχή προσφέρει ζωντάνια, ευκολία και άμεση πρόσβαση σε όλα τα σημεία ενδιαφέροντος της πόλης.

  • Μόλις δύο οικοδομικά τετράγωνα από δημόσια συγκοινωνία (μετρό & τραμ)
  • Γρήγορη σύνδεση με Σύνταγμα, Ακρόπολη, Συγγρού και Αθηναϊκή Ριβιέρα
  • Κοντά σε καφέ, εστιατόρια, αγορές, super markets και τοπικά καταστήματα
  • Ιδανική περιοχή για αστική ζωή χωρίς αυτοκίνητο
  • Υψηλή ζήτηση για μακροχρόνια & βραχυχρόνια μίσθωση

💼 Επενδυτική Ευκαιρία & Golden Visa

  • Κατάλληλο για Golden Visa
  • Ισχυρό επενδυτικό προφίλ λόγω τοποθεσίας και διάταξης
  • Σταθερή ζήτηση από κατοίκους, επαγγελματίες και επισκέπτες
  • Εξαιρετική προοπτική μελλοντικής υπεραξίας

Μια Έξυπνη Επιλογή στο Κέντρο της Αθήνας

Ένα σύγχρονο και λειτουργικό διαμέρισμα σε κομβικό σημείο της Νέας Κόσμου, ιδανικό για όσους αναζητούν άνεση, επενδυτική ασφάλεια και Golden Visa σε μία από τις πιο δυναμικές περιοχές της Αθήνας.

Πωλείται
597 000 € 2926 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50958
  • Εμβαδόν 204 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 14000 m
Πωλείται
400 000 € 360 000 € 4390 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51027
  • Εμβαδόν 82 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
365 000 € 3119 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51219
  • Εμβαδόν 117 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1800 m
Πωλείται
180 000 € 1894 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51269
  • Εμβαδόν 95 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
420 000 € 5600 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51288
  • Εμβαδόν 75 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
400 000 € 4597 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51317
  • Εμβαδόν 87 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
385 000 € 5746 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51489
  • Εμβαδόν 67 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
260 000 € 240 000 € 2857 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51563
  • Εμβαδόν 84 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
248 000 € 2987 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51568
  • Εμβαδόν 83 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10000 m
Πωλείται
178 000 € 1561 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51771
  • Εμβαδόν 114 m²
  • Αριθμός δωματίων 3

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο