Property 65151 photo 1
Property 65151 photo 2
Property 65151 photo 3
Property 65151 photo 4
Property 65151 photo 5
Property 65151 photo 6
Property 65151 photo 7
Property 65151 photo 8
Property 65151 photo 9
Property 65151 photo 10
Property 65151 photo 11
Property 65151 photo 12
Property 65151 photo 13

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 5
  • Έτος κατασκευής: 1972
  • Έτος ανακαίνισης: 2025
  • Αριθμός δωματίων: 3
  • Τυπος θέρμανσης: αέριο
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Απόσταση από θάλασσα: 600 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 10 χλμ

Υπηρεσίες

  • ανελκυστήρας
  • τζάκι
  • Πρόσβαση
  • Διπλά τζάμια

Περιγραφή

Πωλείται διαμέρισμα έκτασης 76 τ.μ στη Θεσσαλονίκη. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον πέμπτο όροφο και αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλονοκουζίνα, ένα ντούζ. Το διαμέρισμα έχει διάταξη εμπρός. Διαθέτει τζάκι, κλιματιστικό, ανελκυστήρα, θέρμανση.

Πωλείται
210 000 € 1478 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 26367
  • Εμβαδόν 142 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
235 000 € 1991 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34721
  • Εμβαδόν 118 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
210 000 € 2876 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37824
  • Εμβαδόν 73 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
189 000 € 2486 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65151
  • Εμβαδόν 76 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
195 000 € 2785 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65212
  • Εμβαδόν 70 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
205 000 € 3534 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65291
  • Εμβαδόν 58 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Προτεινόμενo Πωλείται
190 000 € 2714 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65433
  • Εμβαδόν 70 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
185 000 € 2642 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65935
  • Εμβαδόν 70 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
178 000 € 4450 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 66033
  • Εμβαδόν 40 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
192 000 € 2400 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 66165
  • Εμβαδόν 80 m²
  • Αριθμός δωματίων 3

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο