185 000 €
2643 €/m²
Property 65935 photo 1
Property 65935 photo 2
Property 65935 photo 3
Property 65935 photo 4
Property 65935 photo 5
Property 65935 photo 6

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 1986
  • Έτος ανακαίνισης: 2026
  • Αριθμός δωματίων: 3
  • Τυπος θέρμανσης: αέριο
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Απόσταση από θάλασσα: 6000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 8 χλμ

Υπηρεσίες

  • ανελκυστήρας
  • Διπλά τζάμια

Περιγραφή

Πωλείται διαμέρισμα έκτασης 70 τ.μ στη Θεσσαλονίκη. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον πρώτο όροφο και αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλόνι, μία κουζίνα, ένα ντούζ. Το διαμέρισμα έχει διάταξη εμπρός. Προσφέρει πανοραμική θέα στο βουνό.Διαθέτει έπιπλα, κλιματιστικό, τέντες, ανελκυστήρα, θέρμανση.

Τοποθεσία