270 000 €
1636 €/m²
Property 64486 photo 1
Property 64486 photo 2
Property 64486 photo 3

Χαρακτηριστικά

  • Κατασκευή: Υπό κατασκευή
  • Απόσταση από θάλασσα: 1300 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 1 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 7 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται υπό κατασκευή διαμέρισμα έκτασης 165 τ.μ στην Κρήτη. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον πρώτο όροφο και αποτελείται από Το διαμέρισμα έχει διάταξη εμπρός. Προσφέρει θέα στην πόλη.

Τοποθεσία