250 000 €
1623 €/m²
Property 54693 photo 1
Property 54693 photo 2
Property 54693 photo 3
Property 54693 photo 4
Property 54693 photo 5
Property 54693 photo 6
Property 54693 photo 7
Property 54693 photo 8
Property 54693 photo 9
Property 54693 photo 10
Property 54693 photo 11
Property 54693 photo 12
Property 54693 photo 13
Property 54693 photo 14
Property 54693 photo 15
Property 54693 photo 16
Property 54693 photo 17
Property 54693 photo 18

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός δωματίων: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Απόσταση από θάλασσα: 300 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 110 χλμ

Υπηρεσίες

  • Διπλά τζάμια
  • Παραθεριστικο ακίνητο
  • Πολυτελές Σπίτι (Lux)

Περιγραφή

Πωλείται διαμέρισμα έκτασης 154 τ.μ στην Κρήτη. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον πρώτο όροφο και αποτελείται από 3 υπνοδωμάτια, σαλονοκουζίνα, 2 μπάνια με ντούζ. Το διαμέρισμα έχει διάταξη εμπρός. Προσφέρει θέα στη θάλασσα, στην πόλη.Διαθέτει ηλιακό θερμοσίφωνα, κλιματιστικό, θέρμανση.

Τοποθεσία