70 000 €
13 €/m²
Property 64068 photo 1
Property 64068 photo 2
Property 64068 photo 3
Property 64068 photo 4

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 22000 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 4 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 21 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 5172 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Προσφέρει θέα στη θάλασσα, στο βουνό.

Πωλείται
91 000 € 37 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39531
  • Εμβαδόν 2400 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6500 m
Πωλείται
85 000 € 70 000 € 23 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39870
  • Εμβαδόν 3000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3500 m
Πωλείται
90 000 € 13 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40123
  • Εμβαδόν 6705 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7300 m
Πωλείται
100 000 € 200 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41762
  • Εμβαδόν 500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 120 m
Πωλείται
75 000 € 126 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42072
  • Εμβαδόν 593 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1700 m
Πωλείται
80 000 € 65 000 € 204 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42243
  • Εμβαδόν 318 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
80 000 € 60 000 € 220 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42244
  • Εμβαδόν 272 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
78 000 € 260 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42245
  • Εμβαδόν 300 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
100 000 € 93 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42269
  • Εμβαδόν 1070 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10000 m
Πωλείται
69 000 € 16 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42777
  • Εμβαδόν 4189 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο