Property 63280 photo 1
Property 63280 photo 2

Χαρακτηριστικά

  • Συντελεστής δόμησης: 0,3
  • Απόσταση από θάλασσα: 990 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 16 χλμ

Περιγραφή

Λαγονήσι, Οικόπεδο Προς Πώληση 852 τ.μ.

άρτιο και οικοδομήσιμο με κτίσμα 268,82 τ.μ.

Το ακίνητο αποτελείται από 2 επίπεδα: Ισόγειο 120,82 τ.μ. και 1ο όροφο 148 τ.μ. Αποτελείται από 3 υπνοδωμάτια, λουτρό, w.c. και κουζίνα.

Πωλείται
260 000 € 304 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 6094
  • Εμβαδόν 855 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 300 m
Πωλείται
230 000 € 180 000 € 453 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 6860
  • Εμβαδόν 397 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
210 000 € 170 000 € 188 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 7220
  • Εμβαδόν 903 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
335 000 € 549 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 7611
  • Εμβαδόν 610 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1300 m
Πωλείται
350 000 € 583 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 10880
  • Εμβαδόν 600 m²
Πωλείται
275 000 € 198 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 11564
  • Εμβαδόν 1385 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
250 000 € 208 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 11565
  • Εμβαδόν 1200 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1300 m
Πωλείται
320 000 € 61 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 11732
  • Εμβαδόν 5200 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 800 m
Πωλείται
250 000 € 34 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 12238
  • Εμβαδόν 7300 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2400 m
Πωλείται
195 000 € 36 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 13003
  • Εμβαδόν 5300 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο