Πωλείται - Διαμέρισμα 91 μ² στη Πάφο

Ελλάδα Κύπρος Πάφος Πάφος - κέντρο
235 000 €
2582 €/m²
Property 51525 photo 1
Property 51525 photo 2
Property 51525 photo 3
Property 51525 photo 4
Property 51525 photo 5
Property 51525 photo 6
Property 51525 photo 7
Property 51525 photo 8
Property 51525 photo 9
Property 51525 photo 10
Property 51525 photo 11
Property 51525 photo 12
Property 51525 photo 13

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 3
  • Όροφος: Ανώγειο
  • Αριθμός δωματίων: 2
  • Απόσταση από θάλασσα: 570 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 15 χλμ

Πωλείται
225 000 € 3000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 28819
  • Εμβαδόν 75 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
245 000 € 2882 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39115
  • Εμβαδόν 85 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
250 000 € 1851 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39714
  • Εμβαδόν 135 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
300 000 € 2272 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40878
  • Εμβαδόν 132 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
300 000 € 3225 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40899
  • Εμβαδόν 93 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
215 000 € 2529 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40912
  • Εμβαδόν 85 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
215 000 € 2529 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40914
  • Εμβαδόν 85 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
318 000 € 3212 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41691
  • Εμβαδόν 99 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
240 000 € 3076 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43121
  • Εμβαδόν 78 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
252 000 € 3360 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43123
  • Εμβαδόν 75 m²
  • Αριθμός δωματίων 3

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο