3 200 000 €
6275 €/m²
Property 62197 photo 1
Property 62197 photo 2
Property 62197 photo 3
Property 62197 photo 4
Property 62197 photo 5
Property 62197 photo 6
Property 62197 photo 7
Property 62197 photo 8
Property 62197 photo 9
Property 62197 photo 10
Property 62197 photo 11

Χαρακτηριστικά

  • Κατασκευή: Υπό κατασκευή
  • Απόσταση από θάλασσα: 850 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 102 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται υπό κατασκευή συγκρότημα με 3 βίλες 170τ.μ η κάθε μία σε οικόπεδο 2.000τ.μ. Οι βίλες βρίσκονται σε ένα λόφο κοντά στη θάλασσα στη νοτιοανατολική Κρήτη. Κάθε βίλα αποτελείται από υπόγειο και ισόγειο. Στο υπόγειο εκτός από ένα WC, βρίσκουμε 5 δωμάτια που μπορούν να χρησιμοποιηθούν ως αποθήκη, επιπλέον κρεβατοκάμαρες ή χώρος για διασκέδαση. Το ισόγειο αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια με δικό τους ντους WC και σαλόνι με κουζίνα και τραπεζαρία. Ο εξωτερικός χώρος έχει καθιστικό κάτω από όμορφες πέργκολες και πισίνα με θέα στη θάλασσα. Η περιοχή είναι ήσυχη και το οικόπεδο έχει ιδιωτικό δρόμο που οδηγεί στις βίλες. Είναι μια εξαιρετική επένδυση ειδικά αν το πλάνο είναι για ενοικίαση κατά τη θερινή περίοδο.

Τοποθεσία

Έγγραφα

Παρόμοια ακίνητα

Πωλείται
4 500 000 € 3 800 000 € 5066 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39068
  • Εμβαδόν 750 m²
  • Αριθμός δωματίων 10
Πωλείται
3 000 000 € 7915 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56466
  • Εμβαδόν 379 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 37 m
Πωλείται
3 000 000 € 2 900 000 € 5800 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33615
  • Εμβαδόν 500 m²
  • Αριθμός δωματίων 7
Πωλείται
3 200 000 € 3 199 000 € 6954 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33514
  • Εμβαδόν 460 m²
  • Αριθμός δωματίων 10
Πωλείται
3 400 000 € 5666 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51148
  • Εμβαδόν 600 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2300 m
Πωλείται
2 700 000 € 6428 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50284
  • Εμβαδόν 420 m²
  • Αριθμός δωματίων 7
Πωλείται
2 986 000 € 2 500 000 € 5555 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49030
  • Εμβαδόν 450 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
3 200 000 € 6274 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62197
  • Εμβαδόν 510 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 850 m
Πωλείται
3 200 000 € 2 500 000 € 5681 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33063
  • Εμβαδόν 440 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 20 m
Πωλείται
4 000 000 € 9090 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51440
  • Εμβαδόν 440 m²
  • Αριθμός δωματίων 7

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο