Πωλείται - Βίλα 440 μ² στην Κρήτη

Ελλάδα Κρήτη Ν. Λασιθίου Σητεία
3 200 000 € 2 500 000 €
5682 €/m²
Property 33063 photo 1
Property 33063 photo 2
Property 33063 photo 3
Property 33063 photo 4

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 20 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 3 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 100 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • Πισίνα
  • τζάκι
  • Αποθήκη

Περιγραφή

Προς πώληση πρότζεκτ υπέροχη βίλα 440 μ2 μόλις 20 μέτρα από την θάλασσα. Η βίλα θα κατασκευαστεί από τον Ελβετό κατασκευαστή με τις πιο σύγχρονες τεχνολογίες. Υπάρχει ήδη ολοκληρωμένη βίλα δίπλα στο ακίνητο.

Πωλείται
3 200 000 € 7881 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 54602
  • Εμβαδόν 406 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
3 200 000 € 6274 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62197
  • Εμβαδόν 510 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 850 m
Πωλείται
3 200 000 € 2 500 000 € 5681 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33063
  • Εμβαδόν 440 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 20 m
Πωλείται
2 666 000 € 2 500 000 € 3639 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49848
  • Εμβαδόν 687 m²
  • Αριθμός δωματίων 7
Προτεινόμενo Πωλείται
3 000 000 € 7263 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 66027
  • Εμβαδόν 413 m²
  • Αριθμός δωματίων 8
Πωλείται
3 200 000 € 8000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41673
  • Εμβαδόν 400 m²
  • Αριθμός δωματίων 9
Πωλείται
3 197 000 € 10800 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58511
  • Εμβαδόν 296 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 400 m
Πωλείται
3 400 000 € 5666 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51148
  • Εμβαδόν 600 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2300 m
Πωλείται
2 700 000 € 6428 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50284
  • Εμβαδόν 420 m²
  • Αριθμός δωματίων 7
Πωλείται
2 986 000 € 2 500 000 € 5555 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49030
  • Εμβαδόν 450 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο