Πωλείται - Συγκρότημα 420 μ² στην Κρήτη

Ελλάδα Κρήτη Ν. Ηρακλείου Χερσόνησος Αγριανά
Κατόπιν ζήτησης
Property 61318 photo 1
Property 61318 photo 2
Property 61318 photo 3
Property 61318 photo 4
Property 61318 photo 5
Property 61318 photo 6
Property 61318 photo 7
Property 61318 photo 8
Property 61318 photo 9
Property 61318 photo 10
Property 61318 photo 11

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 2024
  • Τυπος θέρμανσης: αντλία θέρμανσης
  • Ενεργειακή κλάση: Α+
  • Επίπεδα: 2
  • Απόσταση από θάλασσα: 2800 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 28 χλμ

Περιγραφή

Προς Πώληση - Τρείς Ημι-Ανεξάρτητες Μεζονέτες με Ιδιωτικές Πισίνές στην Χερσόνησο, Κρήτης, Ελλάδα.

Είμαστε στην ευχάριστη θέση να σας παρουσιάσουμε το νέο μας έργο, μια μοναδική ευκαιρία να αποκτήσετε μια πολυτελή κατοικία σε ένα προνομιακό σημείο στην Κρήτη.

Διαθεσιμότητα Ακινήτων:

  • Βίλα Α1 - 140τ.μ., με εξωτερική θερμομόνωση ThermoFacade - 450.000€
  • Βίλα Α2 - 140τ.μ., με εξωτερική θερμομόνωση ThermoFacade - 465.000€
  • Βίλα Α3 - 140τ.μ., με εξωτερική θερμομόνωση ThermoFacade - 480.000€

Πλεονεκτήματα Τοποθεσίας:

Το έργο βρίσκεται σε ένα ήσυχο χωριό κοντά στη Χερσόνησο, συνδυάζοντας ηρεμία και άμεση πρόσβαση σε τοπικές ανέσεις. Απέχει μόλις 400 μέτρα από τρεις δημοφιλείς τοπικές ταβέρνες, λιγότερο από 5 λεπτά οδήγησης από αμμώδεις παραλίες, 15 χλμ από το Διεθνές Αεροδρόμιο Ηρακλείου, και μόνο 16 χλμ από το νέο Διεθνές Αεροδρόμιο Καστελλίου. Ιδανικός συνδυασμός ηρεμίας και άνεσης.

Χαρακτηριστικά και Εγκαταστάσεις:

Κάθε βίλα είναι σχεδιασμένη με γνώμονα την ιδιωτικότητα, την άνεση και την πολυτέλεια:

  • 3 υπνοδωμάτια, 3.5 μπάνια
  • Ευρύχωρη κουζίνα και καθιστικό
  • Ιδιωτική πισίνα και χώρος χαλάρωσης
  • Εξωτερικός χώρος τραπεζαρίας και καθιστικό
  • Ιδιωτικός χώρος στάθμευσης για 2 αυτοκίνητα
  • Χώρος αποθήκευσης και εγκαταστάσεις πλυντηρίου
  • Σχεδιασμός ενεργειακής απόδοσης, με Πιστοποιητικό Ενεργειακής Απόδοσης A+ για χαμηλά λειτουργικά κόστη

Εξοπλισμός Υψηλής Ποιότητας:

  • Αντλία θέρμανσης για θέρμανση και ψύξη σε κάθε δωμάτιο
  • Αλουμινένια κουφώματα διπλής υάλωσης με θερμομόνωση
  • Ηλιακοί συλλέκτες για ζεστό νερό

Προαιρετικά Πρόσθετα (κατόπιν αιτήματος):

  • Εξοπλισμός BBQ
  • Εκτοξευτήρες νερού στην πισίνα
  • Ηλιακοί συλλέκτες για παραγωγή ηλεκτρικής ενέργειας
  • Κάμερες ασφαλείας
  • Σύστημα χλωρίωσης πισίνας με αλάτι

Επενδυτική Ευκαιρία Ενοικίασης:

Για επενδυτές, προσφέρουμε ένα ολοκληρωμένο πρόγραμμα διαχείρισης, που επιτρέπει την εύκολη ενσωμάτωση του ακινήτου σας στην αγορά ενοικίασης, μεγιστοποιώντας τις αποδόσεις της επένδυσής σας με ελάχιστο χρόνο διαχείρισης.

Αποκτήστε αυτό το ήρεμο καταφύγιο και ζήστε το καλύτερο της ζωής στην Κρήτη, με πολυτέλεια, ηρεμία και ευκολία σε ένα μοναδικό έργο.

Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 54544
  • Εμβαδόν 4429 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 50 m
Προτεινόμενo Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 61318
  • Εμβαδόν 420 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2800 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 61597
  • Εμβαδόν 277 m²
  • Αριθμός δωματίων 7
Προτεινόμενo Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 61604
  • Εμβαδόν 1121 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 400 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 62741
  • Εμβαδόν 400 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 350 m
Προτεινόμενo Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 62870
  • Εμβαδόν 435 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 80 m
Πωλείται
260 000 € 812 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63001
  • Εμβαδόν 320 m²
  • Αριθμός δωματίων 9
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 63308
  • Εμβαδόν 1060 m²
  • Αριθμός δωματίων 45
Αποκλειστικός Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 63590
  • Εμβαδόν 528 m²
  • Αριθμός δωματίων 16
Πωλείται
325 000 € 1269 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64007
  • Εμβαδόν 256 m²
  • Αριθμός δωματίων 6

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο