1 300 000 €
8125 €/m²
Property 5957 photo 1
Property 5957 photo 2
Property 5957 photo 3
Property 5957 photo 4
Property 5957 photo 5
Property 5957 photo 6
Property 5957 photo 7
Property 5957 photo 8
Property 5957 photo 9
Property 5957 photo 10
Property 5957 photo 11
Property 5957 photo 12
Property 5957 photo 13
Property 5957 photo 14

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 3
  • Έτος κατασκευής: 2008
  • Αριθμός δωματίων: 5: 3 спальные комнаты, 2 гостиные, кухня, 3 санузла
  • Επίπεδα: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Απόσταση από θάλασσα: 12000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 10 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • τζάκι

Περιγραφή

Πωλείται 3-όροφη μονοκατοικία έκτασης 160 τ.μ στην Κρήτη. Το ημιυπόγειο αποτελείται από σαλόνι, μία κουζίνα, ένα WC. Το ισόγειο αποτελείται από σαλονοκουζίνα, ένα WC. Ο 1ος όροφος αποτελείται από 3 υπνοδωμάτια, ένα μπάνιο. Η μονοκατοικία έχει εσωτερική διαρρύθμιση. Προσφέρει θέα στο δάσος.Διαθέτει έπιπλα, ηλιακό θερμοσίφωνα, τζάκι, κλιματιστικό, θέση στάθμευσης.

Τοποθεσία