89 000 €
43 €/m²
Property 57727 photo 1
Property 57727 photo 2
Property 57727 photo 3
Property 57727 photo 4
Property 57727 photo 5
Property 57727 photo 6

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 7500 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 17 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 2031 μ² στην Κρήτη. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Υπάρχει δυνατότητα απόκτησης άδειας οικοδόμησης. Δυνατότητα οικοδόμησης 186 μ². Προσφέρει θέα στη θάλασσα, στο βουνό.

Πωλείται
125 000 € 80 000 € 20 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37776
  • Εμβαδόν 4000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 900 m
Πωλείται
130 000 € 64 000 € 17 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38246
  • Εμβαδόν 3700 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1400 m
Πωλείται
130 000 € 260 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41759
  • Εμβαδόν 500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Πωλείται
120 000 € 86 000 € 19 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41955
  • Εμβαδόν 4519 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2200 m
Πωλείται
128 000 € 123 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42231
  • Εμβαδόν 1034 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 280 m
Πωλείται
120 000 € 171 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43089
  • Εμβαδόν 700 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 90 m
Πωλείται
110 000 € 71 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44087
  • Εμβαδόν 1541 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 400 m
Πωλείται
120 000 € 8 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44190
  • Εμβαδόν 14144 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
109 000 € 81 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44731
  • Εμβαδόν 1344 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2800 m
Πωλείται
106 000 € 160 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45661
  • Εμβαδόν 662 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 400 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο