80 000 €
19 €/m²
Property 52467 photo 1
Property 52467 photo 2
Property 52467 photo 3
Property 52467 photo 4

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 2300 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 0,7 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 10 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 4010 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 200 μ². Προσφέρει θέα στο βουνό, στο δάσος.

Πωλείται
88 000 € 64 000 € 133 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 5772
  • Εμβαδόν 478 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
86 000 € 73 000 € 16 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 11379
  • Εμβαδόν 4300 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10500 m
Πωλείται
86 000 € 61 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 26289
  • Εμβαδόν 1400 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Πωλείται
80 000 € 17 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 35883
  • Εμβαδόν 4500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
93 000 € 75 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36799
  • Εμβαδόν 1229 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4500 m
Πωλείται
91 000 € 37 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39531
  • Εμβαδόν 2400 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6500 m
Πωλείται
85 000 € 70 000 € 23 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39870
  • Εμβαδόν 3000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3500 m
Πωλείται
90 000 € 13 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40123
  • Εμβαδόν 6705 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7300 m
Πωλείται
80 000 € 65 000 € 204 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42243
  • Εμβαδόν 318 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
80 000 € 60 000 € 220 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42244
  • Εμβαδόν 272 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο