Πωλείται - Γη 13713 μ² στη Λευκωσία

Ελλάδα Κύπρος Λευκωσία Λευκωσία - κέντρο
215 000 €
15 €/m²
Property 57545 photo 1
Property 57545 photo 2
Property 57545 photo 3
Property 57545 photo 4

Χαρακτηριστικά

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 13713 μ² στη Λευκωσία.

Πωλείται
215 000 € 15 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57545
  • Εμβαδόν 13713 m²
Πωλείται
206 400 € 5 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57595
  • Εμβαδόν 37460 m²
Πωλείται
180 000 € 28 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58638
  • Εμβαδόν 6355 m²
Πωλείται
295 000 € 32 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58672
  • Εμβαδόν 9098 m²
Πωλείται
210 000 € 18 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58687
  • Εμβαδόν 11295 m²
Πωλείται
245 000 € 19 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58699
  • Εμβαδόν 12444 m²
Πωλείται
320 000 € 10 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58723
  • Εμβαδόν 31952 m²
Πωλείται
300 000 € 12 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58738
  • Εμβαδόν 24166 m²
Πωλείται
180 000 € 15 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58828
  • Εμβαδόν 11299 m²
Πωλείται
275 000 € 59 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58840
  • Εμβαδόν 4618 m²

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο