Πωλείται - Μονοκατοικία 100 μ² στην Κρήτη

Ελλάδα Κρήτη Ν. Λασιθίου Άγιος Νικόλαος Κριτσά
90 000 €
900 €/m²
Property 54635 photo 1
Property 54635 photo 2
Property 54635 photo 3
Property 54635 photo 4

Χαρακτηριστικά

  • Κατασκευή: Υπό κατασκευή
  • Απόσταση από θάλασσα: 7000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 65 χλμ

Υπηρεσίες

  • Αποθήκη
  • Χρήζει ανακαίνισης

Περιγραφή

Πωλείται υπό κατασκευή 1-όροφη μονοκατοικία έκτασης 100 τ.μ στην Κρήτη. Σπίτι μία αποθήκη. Η μονοκατοικία έχει διάταξη εμπρός. Προσφέρει θέα στην πόλη.

Κριτσά

Πωλείται
75 000 € 59 000 € 694 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 31330
  • Εμβαδόν 85 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 12300 m
Πωλείται
100 000 € 666 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34490
  • Εμβαδόν 150 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
96 000 € 533 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44907
  • Εμβαδόν 180 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
85 000 € 685 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65674
  • Εμβαδόν 124 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
130 000 € 107 000 € 2140 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 31329
  • Εμβαδόν 50 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
95 000 € 1583 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50125
  • Εμβαδόν 60 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
86 000 € 934 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57035
  • Εμβαδόν 92 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9900 m
Πωλείται
80 000 € 65 000 € 812 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 31236
  • Εμβαδόν 80 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
90 000 € 900 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 54635
  • Εμβαδόν 100 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7000 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 16747
  • Εμβαδόν 160 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3700 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο