95 000 €
1583 €/m²
Property 50125 photo 1
Property 50125 photo 2
Property 50125 photo 3
Property 50125 photo 4
Property 50125 photo 5
Property 50125 photo 6
Property 50125 photo 7

Χαρακτηριστικά

  • Έτος ανακαίνισης: 2021
  • Αριθμός δωματίων: 3
  • Τυπος θέρμανσης: άλλο
  • Επίπεδα: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Απόσταση από θάλασσα: 14000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 15 χλμ

Υπηρεσίες

  • τζάκι
  • Αποθήκη
  • Πρόσβαση
  • Διπλά τζάμια
  • εσωτερικη σκαλα

Περιγραφή

Πωλείται πέτρινο σπίτι 50 τ.μ. στο χωριό Κουναβοι κοντά στις Αρχάνες! Το σπίτι ανακαινίστηκε το 2021 και είναι διαμορφωμένο σε δύο ορόφους. Το ισόγειο είναι 30 τ.μ. και διαθέτει κουζίνα με τραπεζαρία και καθιστικό με τζάκι, ένα υπνοδωμάτιο και ένα μπάνιο. Οι σκάλες οδηγούν στον δεύτερο όροφο (20 τ.μ.) όπου βρίσκεται το δεύτερο υπνοδωμάτιο. Το σπίτι διαθέτει αυλή περίπου 20 τ.μ. 

Πωλείται
86 000 € 934 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57035
  • Εμβαδόν 92 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9900 m
Πωλείται
130 000 € 107 000 € 2140 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 31329
  • Εμβαδόν 50 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
107 000 € 713 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51867
  • Εμβαδόν 150 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
80 000 € 65 000 € 812 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 31236
  • Εμβαδόν 80 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
90 000 € 900 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 54635
  • Εμβαδόν 100 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7000 m
Πωλείται
95 000 € 1583 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50125
  • Εμβαδόν 60 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
140 000 € 2153 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47332
  • Εμβαδόν 65 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
96 000 € 533 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44907
  • Εμβαδόν 180 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
85 000 € 685 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65674
  • Εμβαδόν 124 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
100 000 € 666 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34490
  • Εμβαδόν 150 m²
  • Αριθμός δωματίων 3

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο