Ενοικιάζεται - Μεζονέτα 80 μ² στην Κρήτη

Ελλάδα Κρήτη Ν. Λασιθίου Άγιος Νικόλαος Ίστρο
Κατόπιν ζήτησης
Property 52984 photo 1
Property 52984 photo 2
Property 52984 photo 3
Property 52984 photo 4
Property 52984 photo 5
Property 52984 photo 6
Property 52984 photo 7
Property 52984 photo 8
Property 52984 photo 9
Property 52984 photo 10
Property 52984 photo 11

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 2
  • Αριθμός δωματίων: 4
  • Επίπεδα: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Απόσταση από θάλασσα: 850 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 70 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • Wifi
  • Διπλά τζάμια
  • Παραθεριστικο ακίνητο

Περιγραφή

Ενοικιάζεται μεζονέτα έκτασης 80 τ.μ στην Κρήτη. Η μεζονέτα αποτελείται από 2 επίπεδα. Το ισόγειο αποτελείται από σαλονοκουζίνα, ένα WC. Ο 1ος όροφος αποτελείται από 3 υπνοδωμάτια, ένα μπάνιο, ένα ντούζ. Η μεζονέτα έχει διάταξη εμπρός. Προσφέρει θέα στο βουνό.Διαθέτει έπιπλα, ηλιακό θερμοσίφωνα, κλιματιστικό, θέση στάθμευσης.

Πωλείται
65 000 € 565 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 11680
  • Εμβαδόν 115 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
240 000 € 2823 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33752
  • Εμβαδόν 85 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
135 000 € 128 000 € 711 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34746
  • Εμβαδόν 180 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
170 000 € 107 000 € 930 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34747
  • Εμβαδόν 115 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
750 000 € 490 000 € 2197 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 35119
  • Εμβαδόν 223 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
650 000 € 3250 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36256
  • Εμβαδόν 200 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
450 000 € 430 000 € 2606 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36300
  • Εμβαδόν 165 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
50 000 € 625 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36601
  • Εμβαδόν 80 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
29 000 € 241 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36974
  • Εμβαδόν 120 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
470 000 € 1631 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41470
  • Εμβαδόν 288 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 850 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο