Ενοικιάζεται - Μεζονέτα 125 μ² στην Κρήτη

Ελλάδα Κρήτη Ν. Λασιθίου Άγιος Νικόλαος Ίστρο
Κατόπιν ζήτησης
Property 52981 photo 1
Property 52981 photo 2
Property 52981 photo 3
Property 52981 photo 4
Property 52981 photo 5
Property 52981 photo 6
Property 52981 photo 7
Property 52981 photo 8
Property 52981 photo 9

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 2
  • Αριθμός δωματίων: 3
  • Επίπεδα: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • Απόσταση από θάλασσα: 850 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 70 χλμ

Περιγραφή

Ενοικιάζεται μεζονέτα έκτασης 125 τ.μ στην Κρήτη. Η μεζονέτα αποτελείται από 2 επίπεδα. Το ισόγειο αποτελείται από σαλονοκουζίνα, ένα WC. Ο 1ος όροφος αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, ένα μπάνιο, ένα ντούζ. Η μεζονέτα έχει διάταξη εμπρός. Προσφέρει θέα στο βουνό.Διαθέτει έπιπλα, ηλιακό θερμοσίφωνα, τζάκι, κλιματιστικό, πισίνα για ιδιωτική χρήση, θέση στάθμευσης.

Πωλείται
35 000 € 353 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47341
  • Εμβαδόν 99 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Ενοίκιαση
από 140 € /ανα μέρα 1 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48319
  • Εμβαδόν 140 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
535 000 € 380 000 € 2714 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48573
  • Εμβαδόν 140 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
50 000 € 40 000 € 400 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49155
  • Εμβαδόν 100 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
235 000 € 2043 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49454
  • Εμβαδόν 115 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
50 000 € 416 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49874
  • Εμβαδόν 120 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
485 000 € 480 000 € 2608 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50048
  • Εμβαδόν 184 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
353 500 € 310 000 € 2818 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50242
  • Εμβαδόν 110 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
47 000 € 758 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50470
  • Εμβαδόν 62 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
75 000 € 625 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50480
  • Εμβαδόν 120 m²
  • Αριθμός δωματίων 5

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο