Πωλείται - Διαμέρισμα 52 μ² στη Λάρνακα

Ελλάδα Κύπρος Λάρνακα
253 800 €
4881 €/m²
Property 40285 photo 1
Property 40285 photo 2
Property 40285 photo 3
Property 40285 photo 4
Property 40285 photo 5
Property 40285 photo 6
Property 40285 photo 7
Property 40285 photo 8
Property 40285 photo 9
Property 40285 photo 10
  • κωδικος αντικειμενου 40285
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Διαμέρισμα
  • Εμβαδόν 52 m²
  • Περιοχή Larnaka
  • Τοποθεσία Λάρνακα (Κύπρος)
  • Αριθμός δωματίων 2

Χαρακτηριστικά

  • Όροφος: 3 ος ορ.
  • Αριθμός δωματίων: 2
  • Κατασκευή: Υπό κατασκευή
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Απόσταση από θάλασσα: 200 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 2 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • ανελκυστήρας
  • Αποθήκη

Περιγραφή

Πωλείται υπό κατασκευή διαμέρισμα έκτασης 52 τ.μ στη Λάρνακα. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον τρίτο όροφο και αποτελείται από ένα υπνοδωμάτιο, σαλονοκουζίνα, ένα ντούζ, μία αποθήκη. Το διαμέρισμα έχει εσωτερική διαρρύθμιση. Διαθέτει έπιπλα, ηλιακό θερμοσίφωνα, κλιματιστικό, θέση στάθμευσης, ψησταριά, ανελκυστήρα, θέρμανση, συναγερμό, αποθήκη.

Τοποθεσία