Πωλείται - Διαμέρισμα 248 μ² στη Λεμεσό

Ελλάδα Κύπρος Λεμεσός Γερμασόγεια
930 000 €
3750 €/m²
Property 39254 photo 1
Property 39254 photo 2
Property 39254 photo 3
Property 39254 photo 4
Property 39254 photo 5
Property 39254 photo 6
Property 39254 photo 7
Property 39254 photo 8

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 2020
  • Αριθμός δωματίων: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Απόσταση από θάλασσα: 2000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 51 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται διαμέρισμα έκτασης 248 τ.μ στη Λεμεσό. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον όγδοο όροφο και αποτελείται από 3 υπνοδωμάτια, σαλονοκουζίνα, ένα μπάνιο, ένα ντούζ, ένα WC, μία αποθήκη. Το διαμέρισμα έχει εσωτερική διαρρύθμιση. Προσφέρει θέα στη θάλασσα, στο βουνό.Διαθέτει έπιπλα, κοινόχρηστη πισίνα, ηλιακό θερμοσίφωνα, κλιματιστικό, θέση στάθμευσης, κήπο, ανελκυστήρα, συναγερμό, αποθήκη. Το ακίνητο διαθέτει roof garden. Το ακίνητο υπόκειται σε ΦΠΑ.

Τοποθεσία