Πωλείται - Διαμέρισμα 159 μ² στη Λευκωσία

Ελλάδα Κύπρος Λευκωσία
360 000 €
2264 €/m²
Property 52028 photo 1
Property 52028 photo 2
Property 52028 photo 3
Property 52028 photo 4
Property 52028 photo 5
Property 52028 photo 6
Property 52028 photo 7
  • κωδικος αντικειμενου 52028
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Διαμέρισμα
  • Εμβαδόν 159 m²
  • Περιοχή Nicosia
  • Τοποθεσία Λευκωσία (Κύπρος)
  • Αριθμός δωματίων 3

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός δωματίων: 3
  • Απόσταση από θάλασσα: 32000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 46 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ

Περιγραφή

Τοποθεσία