Πωλείται - Μονοκατοικία 310 μ² στη Λεμεσό

Ελλάδα Κύπρος Λεμεσός
450 000 €
1452 €/m²
Property 51573 photo 1
Property 51573 photo 2
Property 51573 photo 3
Property 51573 photo 4
Property 51573 photo 5
Property 51573 photo 6
Property 51573 photo 7
Property 51573 photo 8
  • κωδικος αντικειμενου 51573
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Μονοκατοικία
  • Εμβαδόν 310 m²
  • Έκταση οικοπέδου 260 m²
  • Περιοχή Limassol
  • Τοποθεσία Λεμεσός (Κύπρος)
  • Αριθμός δωματίων 6

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 3
  • Έτος κατασκευής: 2012
  • Αριθμός δωματίων: 6
  • Απόσταση από θάλασσα: 1500 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 65 χλμ