Πωλείται - Μονοκατοικία 230 μ² στη Λεμεσό

Ελλάδα Κύπρος Λεμεσός
400 000 €
1739 €/m²
Property 32771 photo 1
Property 32771 photo 2
Property 32771 photo 3
Property 32771 photo 4
Property 32771 photo 5
  • κωδικος αντικειμενου 32771
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Μονοκατοικία
  • Εμβαδόν 230 m²
  • Έκταση οικοπέδου 1132 m²
  • Περιοχή Limassol
  • Τοποθεσία Λεμεσός (Κύπρος)
  • Αριθμός δωματίων 6

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 2
  • Αριθμός δωματίων: 6
  • Επίπεδα: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • Απόσταση από θάλασσα: 4000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 42 χλμ

Υπηρεσίες

  • τζάκι
  • Αποθήκη

Περιγραφή

Πωλείται 2-όροφη μονοκατοικία έκτασης 230 τ.μ στη Λεμεσό. Το ισόγειο αποτελείται από σαλονοκουζίνα, μία κουζίνα, ένα WC, μία αποθήκη. Ο 1ος όροφος αποτελείται από 4 υπνοδωμάτια, σαλονοκουζίνα, μία κουζίνα, 3 μπάνια, μία αποθήκη. Η μονοκατοικία έχει εσωτερική διαρρύθμιση. Διαθέτει έπιπλα, ηλιακό θερμοσίφωνα, τζάκι, κλιματιστικό, τέντες, κήπο, θέρμανση, αποθήκη.

Τοποθεσία