120 000 €
13 €/m²
Property 50410 photo 1
Property 50410 photo 2
Property 50410 photo 3
Property 50410 photo 4
Property 50410 photo 5
Property 50410 photo 6
Property 50410 photo 7
Property 50410 photo 8

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 650 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 2 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 75 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται περιφραγμένη γη έκτασης 9000 μ² στην Κρήτη. Βρίσκεται σε διαδικασία ένταξης στο σχέδιο πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 900 μ². Προσφέρει θέα στη θάλασσα, στο βουνό.

Προτείνεται προς πώληση οικόπεδο 9000τμ με επαφή στον κεντρικό δρόμο και απόσταση 650 μέτρα από τη θάλασσα στους Καλούς Λιμένες.

Πωλείται
107 000 € 267 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 6974
  • Εμβαδόν 400 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Πωλείται
105 000 € 52 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 12095
  • Εμβαδόν 2000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 11000 m
Πωλείται
107 000 € 26 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23115
  • Εμβαδόν 4070 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
106 000 € 160 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45661
  • Εμβαδόν 662 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 400 m
Πωλείται
107 000 € 21 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45854
  • Εμβαδόν 5071 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
107 000 € 34 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49741
  • Εμβαδόν 3137 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
107 000 € 681 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50089
  • Εμβαδόν 157 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2300 m
Πωλείται
105 000 € 14 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60258
  • Εμβαδόν 7018 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4900 m
Πωλείται
105 000 € 26 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64280
  • Εμβαδόν 4033 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2470 m
Πωλείται
107 000 € 94 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65472
  • Εμβαδόν 1130 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο