Πωλείται - Μονοκατοικία 55 μ² στην Κρήτη

Ελλάδα Κρήτη Ν. Ηρακλείου Τετραχώρι Μονή Παλιανής
260 000 € 230 000 €
4182 €/m²
Property 50347 photo 1
Property 50347 photo 2
Property 50347 photo 3
Property 50347 photo 4
Property 50347 photo 5
Property 50347 photo 6
Property 50347 photo 7
Property 50347 photo 8
Property 50347 photo 9

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 2004
  • Αριθμός δωματίων: 2
  • Απόσταση από θάλασσα: 23000 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 1 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 25 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • Αποθήκη

Περιγραφή

Πωλείται 1-ορόφου μονοκατοικία έκτασης 55 τ.μ στην Κρήτη. Η μονοκατοικία έχει διάταξη εμπρός. Προσφέρει θέα στο βουνό, στο δάσος.Διαθέτει έπιπλα, κλιματιστικό, θέση στάθμευσης, κήπο, ψησταριά, αποθήκη.

Προτείνεται προς πώληση μονοκατοικία 94τμ στο Ηράκλειο Κρήτης.
Το σπίτι αποτελείται από ένα σαλόνι, μια κουζίνα, ένα μεγάλο υπνοδωμάτιο και δύο κρεβατοκάμαρες σοφίτα.
Υπάρχει μεγάλη αυλή στο οικόπεδο 8170 με πέργκολα 50τμ, θέση στάθμευσης και αποθήκη 20τμ.
Στο οικόπεδο υπάρχουν επίσης εγκαταστάσεις γεώτρησης, πηγάδι, πολλά δέντρα και πολλά αμπέλια.

Τοποθεσία