Πωλείται - Μονοκατοικία 76 μ² στην Κρήτη

Ελλάδα Κρήτη Ν. Ηρακλείου Γούβες Κάτω Γούβες
Κατόπιν ζήτησης
Property 37913 photo 1
Property 37913 photo 2
Property 37913 photo 3
Property 37913 photo 4
Property 37913 photo 5
Property 37913 photo 6

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός δωματίων: 2
  • Κατασκευή: Παλαιά κατασκευή
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Απόσταση από θάλασσα: 1200 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 11 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται παλαιάς κατασκευής 1-όροφη μονοκατοικία έκτασης 76 τ.μ στην Κρήτη. Σπίτι ένα υπνοδωμάτιο, σαλονοκουζίνα, μία κουζίνα, ένα ντούζ. Η μονοκατοικία έχει εσωτερική διαρρύθμιση. Προσφέρει θέα στη θάλασσα.Διαθέτει έπιπλα.

Πωλείται
1 300 000 € 1 100 000 € 4641 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33020
  • Εμβαδόν 237 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
1 280 000 € 907 000 € 2386 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33215
  • Εμβαδόν 380 m²
  • Αριθμός δωματίων 7
Πωλείται
100 000 € 666 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34490
  • Εμβαδόν 150 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
900 000 € 750 000 € 2500 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34895
  • Εμβαδόν 300 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Προτεινόμενo Πωλείται
399 000 € 997 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36251
  • Εμβαδόν 400 m²
  • Αριθμός δωματίων 8
Πωλείται
540 000 € 450 000 € 2812 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36690
  • Εμβαδόν 160 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
700 000 € 1400 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37510
  • Εμβαδόν 500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 37913
  • Εμβαδόν 76 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
1 100 000 € 2750 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38928
  • Εμβαδόν 400 m²
  • Αριθμός δωματίων 7
Πωλείται
600 000 € 495 000 € 2250 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39675
  • Εμβαδόν 220 m²
  • Αριθμός δωματίων 6

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο