Πωλείται - Μονοκατοικία 130 μ² στην Κρήτη

Ελλάδα Κρήτη Ν. Λασιθίου Άγιος Νικόλαος Κακοκάμωτες
250 000 €
1923 €/m²
Property 49458 photo 1
Property 49458 photo 2
Property 49458 photo 3
Property 49458 photo 4
Property 49458 photo 5
Property 49458 photo 6
Property 49458 photo 7
Property 49458 photo 8

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός δωματίων: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Απόσταση από θάλασσα: 4200 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 4 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 63 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • Αποθήκη
  • Πρόσβαση
  • προσβαση σε ΑΜΕΑ
  • Χρήζει ανακαίνισης

Περιγραφή

Πωλείται 1-όροφη μονοκατοικία έκτασης 130 τ.μ στην Κρήτη. Σπίτι 2 υπνοδωμάτια, σαλονοκουζίνα, 2 μπάνια, 2 αποθήκες. Η μονοκατοικία έχει διάταξη εμπρός. Προσφέρει θέα στο βουνό, στην πόλη.Διαθέτει έπιπλα, θέση στάθμευσης, κήπο, αποθήκη.

Τοποθεσία