επωληθη

Ενοικιάζεται - Διαμέρισμα 102 μ² στην Αττική

Ελλάδα Αττική Υπόλοιπο Αττικής
Κατόπιν ζήτησης
Property 499 photo 1
Property 499 photo 2
Property 499 photo 3
Property 499 photo 4
Property 499 photo 5
Property 499 photo 6
Property 499 photo 7
Property 499 photo 8
Property 499 photo 9
Property 499 photo 10
Property 499 photo 11
Property 499 photo 12
Property 499 photo 13
Property 499 photo 14
Property 499 photo 15
  • κωδικος αντικειμενου 499
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Ενοίκιαση
  • Τύπος Διαμέρισμα
  • Εμβαδόν 102 m²
  • Περιοχή Αττική
  • Τοποθεσία Υπόλοιπο Αττικής (Αττική)

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 2011
  • Παραλία: песчаный
  • Απόσταση από θάλασσα: 2000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 40 χλμ

Πωλείται
170 000 € 2615 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39132
  • Εμβαδόν 65 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
255 000 € 3072 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43948
  • Εμβαδόν 83 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
290 000 € 2636 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43949
  • Εμβαδόν 110 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
460 000 € 1437 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51169
  • Εμβαδόν 320 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
180 000 € 2307 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52402
  • Εμβαδόν 78 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
315 000 € 5000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56980
  • Εμβαδόν 63 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
340 000 € 4722 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56981
  • Εμβαδόν 72 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
265 000 € 2880 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57498
  • Εμβαδόν 92 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
255 000 € 3187 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59207
  • Εμβαδόν 80 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
250 000 € 215 000 € 2687 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59530
  • Εμβαδόν 80 m²
  • Αριθμός δωματίων 3

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο