επωληθη

Πωλείται - Διαμέρισμα 40 μ² στη Θεσσαλονίκη

Ελλάδα Θεσσαλονίκη Θεσσαλονίκη - Δήμος
45 500 €
1138 €/m²
Property 497 photo 1
Property 497 photo 2
Property 497 photo 3
Property 497 photo 4
Property 497 photo 5
Property 497 photo 6
Property 497 photo 7
Property 497 photo 8
Property 497 photo 9
Property 497 photo 10
Property 497 photo 11
Property 497 photo 12
  • κωδικος αντικειμενου 497
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Διαμέρισμα
  • Εμβαδόν 40 m²
  • Περιοχή Θεσσαλονίκη
  • Τοποθεσία Θεσσαλονίκη - Δήμος (Θεσσαλονίκη)
  • Αριθμός δωματίων 2

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 2010
  • Αριθμός δωματίων: 2: салон с кухней и комната, ванная
  • Άλλες παροχές: отопление, рядом будет построена станция метро, квартира 50 кв.м с одной спальной - 40 500 евро, квартира 60 кв.м. и 70 кв.м с двумя спальными - 60 000 евро и 80 000 евро соответственно.
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 15 χλμ

Υπηρεσίες

  • Θέα στη θάλασσα