Πωλείται - Διαμέρισμα 98 μ² στη Λευκωσία

Ελλάδα Κύπρος Λευκωσία Αγλαντζιά
197 000 €
2010 €/m²
Property 47216 photo 1
Property 47216 photo 2
Property 47216 photo 3
Property 47216 photo 4
Property 47216 photo 5
Property 47216 photo 6
Property 47216 photo 7
Property 47216 photo 8

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός δωματίων: 3
  • Κατασκευή: Υπό κατασκευή
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Απόσταση από θάλασσα: 35000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 35 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • ανελκυστήρας
  • Αποθήκη
  • Διπλά τζάμια

Περιγραφή

Πωλείται υπό κατασκευή διαμέρισμα έκτασης 98 τ.μ στη Λευκωσία. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον πρώτο όροφο και αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλονοκουζίνα, ένα μπάνιο, μία αποθήκη. Το διαμέρισμα έχει εσωτερική διαρρύθμιση. Διαθέτει έπιπλα, ηλιακό θερμοσίφωνα, κλιματιστικό, θέση στάθμευσης, ανελκυστήρα. Το ακίνητο υπόκειται σε ΦΠΑ.

Τοποθεσία