επωληθη
420 000 €
76 €/m²
Property 4573 photo 1
Property 4573 photo 2
Property 4573 photo 3
Property 4573 photo 4
Property 4573 photo 5

Χαρακτηριστικά

  • Παραλία: песчаный пляж
  • Συντελεστής δόμησης: 4
  • Απόσταση από θάλασσα: 1500 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 17 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται περιφραγμένη γη έκτασης 5500 μ² στη Θάσσο. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Υπάρχει δυνατότητα απόκτησης άδειας οικοδόμησης. Προσφέρει θέα στη θάλασσα, στο βουνό.

Πωλείται
500 000 € 320 000 € 26 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 3423
  • Εμβαδόν 12000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
600 000 €
  • κωδικος αντικειμενου 3509
  • Εμβαδόν 0 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 280 m
Πωλείται
550 000 € 52 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 3589
  • Εμβαδόν 10500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 50 m
Πωλείται
350 000 € 280 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 3618
  • Εμβαδόν 1250 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 30 m
Πωλείται
340 000 € 75 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 4224
  • Εμβαδόν 4500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 400 m
Πωλείται
500 000 € 38 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 5813
  • Εμβαδόν 12912 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 250 m
Πωλείται
430 000 € 430 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 31000
  • Εμβαδόν 1000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 150 m
Πωλείται
360 000 € 14 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38014
  • Εμβαδόν 25000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2500 m
Πωλείται
350 000 € 948 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59541
  • Εμβαδόν 369 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 250 m
Πωλείται
500 000 € 609 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60800
  • Εμβαδόν 820 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 650 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο