430 000 €
430 €/m²
Property 31000 photo 1
Property 31000 photo 2
Property 31000 photo 3
Property 31000 photo 4

Χαρακτηριστικά

  • Συντελεστής δόμησης: 6
  • Απόσταση από θάλασσα: 150 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 16 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 1000 μ² στη Θάσσο. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 600 μ². Προσφέρει θέα στη θάλασσα.

Πωλείται
500 000 € 320 000 € 26 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 3423
  • Εμβαδόν 12000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
600 000 €
  • κωδικος αντικειμενου 3509
  • Εμβαδόν 0 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 280 m
Πωλείται
550 000 € 52 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 3589
  • Εμβαδόν 10500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 50 m
Πωλείται
350 000 € 280 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 3618
  • Εμβαδόν 1250 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 30 m
Πωλείται
500 000 € 38 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 5813
  • Εμβαδόν 12912 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 250 m
Πωλείται
430 000 € 430 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 31000
  • Εμβαδόν 1000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 150 m
Πωλείται
360 000 € 14 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38014
  • Εμβαδόν 25000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2500 m
Πωλείται
350 000 € 948 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59541
  • Εμβαδόν 369 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 250 m
Πωλείται
500 000 € 609 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60800
  • Εμβαδόν 820 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 650 m
Πωλείται
500 000 € 236 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62895
  • Εμβαδόν 2113 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 200 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο