Πωλείται - Διαμέρισμα 162 μ² στη Λάρνακα

Ελλάδα Κύπρος Λάρνακα
355 000 €
2191 €/m²
Property 45076 photo 1
Property 45076 photo 2
Property 45076 photo 3
Property 45076 photo 4
Property 45076 photo 5
Property 45076 photo 6
Property 45076 photo 7
Property 45076 photo 8
Property 45076 photo 9
  • κωδικος αντικειμενου 45076
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Διαμέρισμα
  • Εμβαδόν 162 m²
  • Περιοχή Larnaka
  • Τοποθεσία Λάρνακα (Κύπρος)
  • Αριθμός δωματίων 4

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 2021
  • Αριθμός δωματίων: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Απόσταση από θάλασσα: 1000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 10 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • ανελκυστήρας
  • Αποθήκη
  • Διπλά τζάμια

Περιγραφή

Πωλείται διαμέρισμα έκτασης 162 τ.μ στη Λάρνακα. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον έκτο όροφο και αποτελείται από 3 υπνοδωμάτια, σαλονοκουζίνα, ένα μπάνιο, ένα ντούζ, μία αποθήκη. Το διαμέρισμα έχει εσωτερική διαρρύθμιση. Προσφέρει θέα στη θάλασσα.Διαθέτει έπιπλα, ηλιακό θερμοσίφωνα, κλιματιστικό, θέση στάθμευσης, ανελκυστήρα, συναγερμό, αποθήκη. Το ακίνητο διαθέτει roof garden. Το ακίνητο υπόκειται σε ΦΠΑ.

Τοποθεσία