Πωλείται - Γη 778 μ² στα Ιόνια Νησιά

Ελλάδα Νησιά Ιονίου Ν. Λευκάδας Λευκάδα
128 000 €
164 €/m²
Property 43882 photo 1

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 1500 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 1,5 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 778 μ² στα Ιόνια νησιά. Υπάρχει δυνατότητα απόκτησης άδειας οικοδόμησης. Δυνατότητα οικοδόμησης 103 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στην πόλη, στο δάσος.

Πωλείται οικόπεδο 778 μ² στο Πλατύστομο Λευκάδας. 

Το οικόπεδο είναι οικοδομήσιμο έως 103 μ², με τη δυνατότητα κατασκευής δύο σπιτιών 50 μ².

Βρίσκεται 1.5 χιλιόμετρο από το χωριό Νυδρί και την θάλασσα και προσφέρει πανοραμική θέα.

Πωλείται
150 000 € 75 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 14455
  • Εμβαδόν 2000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 60 m
Πωλείται
150 000 € 148 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 15787
  • Εμβαδόν 1010 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 200 m
Πωλείται
130 000 € 189 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 15789
  • Εμβαδόν 685 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 250 m
Πωλείται
110 000 € 7 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41976
  • Εμβαδόν 14700 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3250 m
Πωλείται
128 000 € 164 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43882
  • Εμβαδόν 778 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
138 000 € 139 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43883
  • Εμβαδόν 988 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
165 000 € 214 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44161
  • Εμβαδόν 770 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1800 m
Πωλείται
170 000 € 445 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48470
  • Εμβαδόν 382 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7 m
Πωλείται
185 000 € 123 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62768
  • Εμβαδόν 1500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Πωλείται
140 000 € 119 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63399
  • Εμβαδόν 1170 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο