185 000 €
123 €/m²
Property 62768 photo 1
Property 62768 photo 2
Property 62768 photo 3
Property 62768 photo 4
Property 62768 photo 5
Property 62768 photo 6

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 6000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 40 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 1500 μ² στα Ιόνια νησιά. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Υπάρχει δυνατότητα απόκτησης άδειας οικοδόμησης. Δυνατότητα οικοδόμησης 152 μ². Προσφέρει θέα στη θάλασσα.

Το οικόπεδο βρίσκεται στη περιοχή Καλαμίτσι - Λευκάδας.

Πωλείται
150 000 € 75 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 14455
  • Εμβαδόν 2000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 60 m
Πωλείται
250 000 € 62 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 15786
  • Εμβαδόν 4010 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 250 m
Πωλείται
150 000 € 148 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 15787
  • Εμβαδόν 1010 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 200 m
Πωλείται
250 000 € 135 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 15788
  • Εμβαδόν 1840 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 200 m
Πωλείται
200 000 € 25 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 26103
  • Εμβαδόν 7800 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1300 m
Πωλείται
200 000 € 50 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34691
  • Εμβαδόν 4000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 80 m
Πωλείται
220 000 € 73 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43341
  • Εμβαδόν 3000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 20 m
Πωλείται
265 000 € 60 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43884
  • Εμβαδόν 4413 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
165 000 € 214 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44161
  • Εμβαδόν 770 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1800 m
Πωλείται
170 000 € 445 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48470
  • Εμβαδόν 382 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο