Πωλείται - Γη 4000 μ² στην Πιερία

Ελλάδα Μακεδονία Ν. Πιερίας Δίον Δίο
170 000 €
42 €/m²
Property 43656 photo 1
Property 43656 photo 2
Property 43656 photo 3
Property 43656 photo 4

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 2000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 47 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται περιφραγμένη γη έκτασης 4000 μ² στην Πιερία. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 150 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στο βουνό.

Πωλείται
195 000 € 100 000 € 25 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 12546
  • Εμβαδόν 4000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 31000 m
Πωλείται
180 000 € 150 000 € 67 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 13597
  • Εμβαδόν 2225 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10000 m
Πωλείται
215 000 € 275 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 13938
  • Εμβαδόν 780 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7000 m
Πωλείται
180 000 € 240 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 19126
  • Εμβαδόν 750 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7000 m
Πωλείται
215 000 € 480 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 19710
  • Εμβαδόν 447 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 250 m
Πωλείται
200 000 € 44 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 22279
  • Εμβαδόν 4500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Πωλείται
200 000 € 200 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 22529
  • Εμβαδόν 1000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 300 m
Πωλείται
200 000 € 100 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23632
  • Εμβαδόν 2000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 300 m
Πωλείται
200 000 € 78 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 28737
  • Εμβαδόν 2556 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 600 m
Πωλείται
220 000 € 505 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 30956
  • Εμβαδόν 435 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7500 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο