Πωλείται - Διαμέρισμα 174 μ² στη Λεμεσό

Ελλάδα Κύπρος Λεμεσός
Κατόπιν ζήτησης
Property 41432 photo 1
Property 41432 photo 2
Property 41432 photo 3
  • κωδικος αντικειμενου 41432
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Διαμέρισμα
  • Εμβαδόν 174 m²
  • Περιοχή Limassol
  • Τοποθεσία Λεμεσός (Κύπρος)

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 2019
  • Απόσταση από θάλασσα: 100 μ

Πωλείται
3 980 000 € 17847 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41461
  • Εμβαδόν 223 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Πωλείται
850 000 € 8947 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41552
  • Εμβαδόν 95 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
2 500 000 € 9259 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41625
  • Εμβαδόν 270 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
370 000 € 314 500 € 2859 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41636
  • Εμβαδόν 110 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
390 000 € 331 500 € 3013 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41639
  • Εμβαδόν 110 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
600 000 € 561 000 € 3280 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41658
  • Εμβαδόν 171 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
565 000 € 5231 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41661
  • Εμβαδόν 108 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
940 000 € 5280 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41662
  • Εμβαδόν 178 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
1 290 000 € 5890 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41663
  • Εμβαδόν 219 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
2 280 000 € 7037 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41664
  • Εμβαδόν 324 m²
  • Αριθμός δωματίων 5

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο